O NAS

Szanowni Państwo

Kolter sp. z o.o. jest firmą z kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie recyklingu tworzyw sztucznych oraz handlu artykułami chemicznymi. Istniejemy na rynku od listopada 2015 r.

MISJA

Naszym zadaniem jest dbałość o środowisko i przetwarzanie odpadów tworzyw sztucznych na pełnowartościowe produkty oraz zaspokajanie potrzeb klientów zgodnie z ich profilem działalności, jak również długotrwała współpraca ze stale powiększającym się gronem odbiorców. Przedsiębiorstwom gwarantujemy ciągłość dostaw jak najszerszego asortymentu najwyższej jakości, po konkurencyjnych cenach. Oddajemy do dyspozycji swoją wiedzę, dbając o bezpieczną przyszłość naszych klientów. Dążymy do umocnienia naszej pozycji, poprzez zwiększenie udziału w rynku sprzedaży granulatów, regranulatów i przemiałów.

Jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii warunków współpracy i działamy na przejrzystych zasadach, które przynoszą satysfakcję obu stronom.

NASZE CELE

Recykling odpadów, jako oszczędność ograniczonych zasobów naturalnych, a także zmniejszenie szkodliwego wpływu na środowisko.

Dystrybucja i sprzedaż poliolefin, tworzyw technicznych oraz dodatków do tworzyw w Polsce oraz zagranicą.

Dystrybuujemy surowce takich producentów jak:

Basell Orlen, Unipetrol, MOLGroup Chemicals, Synthos, Ineos, Total

Serdecznie zapraszam do grona naszych zadowolonych klientów 🙂

Z poważaniem

Ewa Wrońska

strona@koltertworzywa.pl

KOLTER SP. Z O.O.

© All rights reserved